Kapat

SnapTube : Sosyal Ağ Video,Mp3 İndirici

Anasayfa
Android SnapTube : Sosyal Ağ Video,Mp3 İndirici

SnapTube Video Mp3 İndirici

Arkadaşlar Öncelikle Bu uygulamayı ben senelerce kullanıyorum, İstediginiz siteden video veya mp3 indirebilirsiniz şöyle bir özelligi de var herhangi bir videonun mp3 olarak da alabilirsiniz, Videolar HD ve mp3’ler mükammel ses kalitesi, Bu uygulama Telif haklarıyla ilgili kaygılar nedeniyle GooglePlay Kabul etmiyor, Şahsen benim düşüncem Bu mükemmellikte bir uygulama olduğu için diger uygulamaların ekmegine taş koyacak olsa gerek Googleplay istemiyor 🙂

Geliştiriciyle mail yoluyla uzun zamandır yazışıyorum, Bi sıkıntısı yok uygulamanın

Şiddetle Tavsiye Ederim 😉


Youtube Downloader FHD internete bağlı olmasan bile herhangi bir Youtube videosunu kolayca ve hızlıca indirmeni sağlayan basit bir uygulama.

Bu uygulama kendi listesinin 11 alt kategorisinden de arama yapabileceğin ve bir çok arama seçeneği olan bir uygulama. Üstelik bu uygulama sayesinde popüler videoları, en çok izlenen videoları ve günün tavsiye edilen videolarını da kolayca bulabilirsin.

Herhangi bir listeyi ya da videoyu aramak sanatçının ya da şarkının ismini yazmak kadar kolay. Arama sonuçlarına ulaştığında, videoyu oynatabilir ya da direk cihazına indirebilirsin.

Videoyu indirdiğinde, hangi kalitede indirmek istediğini de seçebilirsin, böylece cihazında istediğin kadar yer kaplar. Sadece ses dosyalarını da indirebilirsin ki bu seçenek özellikle bir albüm ya da şarkıyı kaydetmek istediğinde oldukça pratik.

Tüm indirme seçeneklerinin yanı sıra, SnapTube YouTube Downloader HD sayesinde YouTube uygulamasında olduğu gibi kanallarını yönetebilirsin. Bu yüzden bu uygulamayı resmi YouTube sayfasına bir alternatif olarak videolara ulaşmak ve sorunsuzca indirmek için kullanabilirsin.

Desteklenen siteler

Video:HD,FHD    Mp3:M4A,128K

Youtube,facebook.com,twitter.com,instagram.com,vevo.com

whatsappdaily.com,dailymotion.com,vimeo.com

vine.co,vuclip.com,metacafe.com,liveleak.com

tune.pk,soundcloud.com,mthai.com,pagalworld.com

dailytube.in,mrpopat.in,pinguda.com,3gpmania.co

funnyordie.com,vid.me


Yüklemeden Önce Okunmalı 

  1. Snaptube’u indirin
  2. Bildirim listesinden indirilen APK dosyasını çalıştırıp Snaptube’u yükleyerek kullanmaya başla!
  3. (Sadece ilk sefer icin)Eğer bu uyarıyı görüyorsanız (Yükleme işlemi engellendi).
  4. (Sadece ilk sefer icin)Lütfen Ayarlar’ı tıklayın ve Güvenlik’e (Ayarlar> Güvenlik) gidip bilinmeyen kaynakları açın, bu adım Google Play dışındaki uygulamaları yüklemenizi sağlar.
  5. Bilinmeyen kaynakları açtıktan sonra İndirmeler kısmına gidin. Ardından indirilen Snaptube APK dosyasını tıklayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.


Snaptube İndir

Snaptube İndir

Snaptube İndir

Snaptube İndir

“SnapTube : Sosyal Ağ Video,Mp3 İndirici” üzerine 2 yorum

  1. PDF indir says:
  2. 大喜 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER